Love The Tisdale Fan Sitesi'ne Hoşgeldiniz..
Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz veya Giriş Yapınız.

zac efron keremcem'in sesiyle hayat buldu! 23ljj40
Love The Tisdale Fan Sitesi'ne Hoşgeldiniz..
Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz veya Giriş Yapınız.

zac efron keremcem'in sesiyle hayat buldu! 23ljj40
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley Tisdale Türkiye Fan Sitesi Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

zac efron keremcem'in sesiyle hayat buldu!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Pyenses x)
A.T Fan Club | YÖNETİCİ
   A.T Fan Club | YÖNETİCİ
Pyenses x)

Katılım Tarihi : 10/12/08 Mesaj Sayısı : 1497
zac efron keremcem'in sesiyle hayat buldu! Vide
MesajKonu: zac efron keremcem'in sesiyle hayat buldu! zac efron keremcem'in sesiyle hayat buldu! Icon_minitime1Ptsi Ara. 15, 2008 7:31 am

Zac Efron Keremcem'in sesiyle hayat buldu!

Biri milli prensimiz Keremcem. Diğeri ise High School Musical ile kalplerimizi fethetmeye başlayan Zac Efron. Bundan daha harika bir ikili düşünebiliyor musunuz?

İkisinin de ortak noktası oldukça fazla. İkisi de genç kızların bir numaralı yıldızı ve yakışıklı mı yakışıklı. Birisi güzel kızları tavlamak için oyunculuğu seçmiş, diğeriyse lise yıllarında çaldığı gitar ve sesiyle genç kızların gönlünü o ta zamanlardan fethetmiş.

Bahsettiğimiz yetenekli yakışıklılar, Keremcem ve Zac Efron.

İkisini buluşturan ise, ortalığı kasıp kavuran, üçüncüsü de yolda olan muhteşem müzikal 'High School Musical 2'.
Seventeen sayfalarında sıkça rastladığımız bu iki isimden, bizim kahramanımız olan Keremcem ile, seslendirdiği Zac Efron'dan, müzikallere ve müziğe, lise yıllarından özel hayatına koyu bir sohbete daldık.

17: Seslendirme teklifi nasıl geldi?
Keremcem: Beni uygun görmüşler. İlk başta "Yapabilir miyim, bilmiyorum" dedim. Önce bir deneme kaydı yaptık. Ama çok zor bir iş gerçekten.

17: Bundan sonra teklif gelirse yaklaşımın nasıl olur?
K: Vallahi teklif gelmedi. Demek ki kötü seslendirmişim (gülüyor). Tekrar yapmak isterim tabii. Zor ama çok zevkli bir iş. İlk etapta kendinize güvenip, bir iş yapıp sonra da izledikten sonra çok beğenmiyorsunuz. 'Çirkin Ördek Yavrusu' ve 'Farecik' çizgi filmleri çok izlendi. Bunun sebebinin de benim seslendirmem olduğunu biliyorum. Çünkü çocuklar beni seviyorlar ve sinemaya giderken de "Keremcem seslendirmiş" diye gidiyorlar aslında.

ALINTI!
http://ahleytisdale.eniyiforum.org
~zHr
A.T Fan Club | TİZZY
A.T Fan Club | TİZZY
~zHr

Katılım Tarihi : 15/12/08 Mesaj Sayısı : 327
MesajKonu: Geri: zac efron keremcem'in sesiyle hayat buldu! zac efron keremcem'in sesiyle hayat buldu! Icon_minitime1C.tesi Ara. 20, 2008 4:53 pm

Teşşekürler..;)
Pyenses x)
A.T Fan Club | YÖNETİCİ
   A.T Fan Club | YÖNETİCİ
Pyenses x)

Katılım Tarihi : 10/12/08 Mesaj Sayısı : 1497
MesajKonu: Geri: zac efron keremcem'in sesiyle hayat buldu! zac efron keremcem'in sesiyle hayat buldu! Icon_minitime1C.tesi Ara. 20, 2008 6:48 pm

rica ederim
http://ahleytisdale.eniyiforum.org
TatLu KıZ
A.T Fan Club | TİZZY
A.T Fan Club | TİZZY
TatLu KıZ

Katılım Tarihi : 16/12/08 Mesaj Sayısı : 276
MesajKonu: Geri: zac efron keremcem'in sesiyle hayat buldu! zac efron keremcem'in sesiyle hayat buldu! Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2009 7:33 pm

wooooow be
http://kizlarfunclub.yetkinforum.biz/

zac efron keremcem'in sesiyle hayat buldu!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası