Love The Tisdale Fan Sitesi'ne Hoşgeldiniz..
Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz veya Giriş Yapınız.

Ashley Tisdale'den Pembe Proje  23ljj40
Love The Tisdale Fan Sitesi'ne Hoşgeldiniz..
Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz veya Giriş Yapınız.

Ashley Tisdale'den Pembe Proje  23ljj40
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley Tisdale Türkiye Fan Sitesi Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ashley Tisdale'den Pembe Proje

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
SavannahMonroe
A.T Fan Club | TİZZY
A.T Fan Club | TİZZY
SavannahMonroe

Katılım Tarihi : 21/05/12 Mesaj Sayısı : 501
Ashley Tisdale'den Pembe Proje  Vide
MesajKonu: Ashley Tisdale'den Pembe Proje Ashley Tisdale'den Pembe Proje  Icon_minitime1Paz Tem. 15, 2012 1:43 pm

Ashley Tisdale'den Pembe Proje  Hngfd

Güzel sanatçı Ashley Tisdale, göğüs kanserine karşı başlatılan "Project Pink (Pembe Proje)"ye yardım ediyor. Bu proje kapsamında Ashley, hergün Twitter'da #projectpink etiketiyle, kim için pembe giydiğinize değinebileceğiniz, en az bir tweet paylaşmamızı rica ediyor. Buna göre PUMA şirketi, her tweet için 1 dolar bağışlayacakmış. Ayrıca Tisdale, daha önce verdiği bir röportajında neden bu projeye dahil olduğunu da açıklamıştı;

"Bu sezon Puma ile birlikte Pembe Projesi'nde çalışacağım için heyecan duyuyorum. Bu projeye katılmamın nedenleri ise; hem göğüs kanseri yüreğime çok yakın, hem de bu programın genç kadınları güçlendirme konusunda verdiği mesajı çok seviyorum. Son zamanlarda göğüskanseriyle mücadele eden büyük annem için pembe giyiyorum. Onun kurtulduğunu söylemekten mutluluk duyarım ama dışarıda, hala savaşan birçok kadın var."

http://stillnot-overyou.tumblr.com/

Ashley Tisdale'den Pembe Proje

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası